FS004

ELIKSIR 3 W 1 Z KOLAGENEM, PRZECIWZMARSZCZKOWY

235,00 zł
Brutto

UWAGA:

W dniach 28.11-22.12.2018 przy zakupie kremu dwie maski do wyboru z serii Gennolab lub Cosmo Plus w cenie kremu + świąteczne opakowanie na życzenie klienta. Numery wybranych masek i informację i opakowaniu świątecznym należy wpisać w wiadomości  do obsługi klienta po zatwierdzeniu zamówienia.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

UWAGA:

W dniach 28.11-22.12.2018 przy zakupie kremu dwie maski do wyboru z serii Gennolab lub Cosmo Plus w cenie kremu + świąteczne opakowanie na życzenie klienta. Numery wybranych masek i informację i opakowaniu świątecznym należy wpisać w wiadomości w formularzu zamówienia.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

SHARK’S FIN COLLAGEN ALL IN ONE 3 IN 1, 120ml

OPIS:

To całkiem nowa linia dla kobiet potrzebujących widocznych efektów i komfortu. Luksusowy eliksir, jako jednoetapowa, całodzienna pielęgnacja twarzy przywracająca natychmiastowy i długotrwały komfort.

91.jpg

Kolagen morski idealne nawilża głębokie struktury skóry, dzięki czemu tworzy warstwę ochronną i zapobiega utracie wody z naskórka. Ekstrakt ze śluzu ślimaka poprawia naturalne procesy regeneracji Twojej skóry, sprawiając, że staje się gładka i jędrna. Zawartość naturalnego kwasu hialuronowego wpływa na wypełnienie powstałych zmarszczek. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wielozadaniowego kosmetyku. Polecany dla kobiet oraz mężczyzn.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

forderm4_1.jpg

EFEKTY:

• poprawa napięcia • redukcja zmarszczek • głębokie nawilżenie • poprawa kolorytu

P

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieś na twarz, szyję i dekolt po oczyszczeniu skóry. 

 

 

P

RODZAJE I CECHY SKÓRY:

Idealny produkt dla każdego rodzaju skóry szczególnie dojrzałej, starzejącej się, odwodnionej, szarej, zmęczonej i podatnej na stres i wahania hormonalne.

Brak opinii użytkowników.

Napisz swoją opienię