• Promocja

WYCISZAJĄCA I NAWILŻAJĄCA MASECZKA W PŁACHCIE Cool Mint

17,00 zł
10,20 zł Zniżka 40%
Brutto

Data ważności: 21.05.2021

COOL MINT Aromatherapy Mask

OPIS

Prawdziwa maska do aromaterapii sprawi, że poczujesz się jak na zabiegu aromaterapeutycznym.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Zawiera naturalne oleje aromatyczne i naturalne składniki z wyspy Jeju. Maska do aromaterapii Cool Mint to synergiczny efekt organicznego ekstraktu z bambusa z Jeju, wody z liści Aloesu, Trehalozy, itp., które pomagają w szybkim gojeniu.

Składniki kwasu hialuronowego dostarczają nawilżenie i chronią skórę. Powłoka naturalnego oleju z nasion jojoby przynosi doskonały, podwójny efekt nawilżenia. Ponadto, naturalne olejki eteryczne mogą wchłaniać się do warstwy skóry właściwej, dzięki czemu poprawiają wygląd skóry. Olejek miętowy orzeźwi Twoją zmęczoną skórę, dzięki czemu możesz doświadczyć prawdziwej aromaterapii, aby zapewnić sobie siłę psychiczną i fizyczną.

Wysokiej jakości płachta firmy LenzingTENCEL jest przyjazną dla środowiska płachtą biodegradowalną, dostępną z naturalnych materiałów. Gładka i miękka w dotyku, zapewnia ponad 50% lepszej absorpcji niż bawełna. Idealna dla nawet wrażliwych cer.

SPOSÓB UŻYCIA

1. Po oczyszczeniu skóry twarzy, nałóż toner na twarz. 2. Otwórz maskę i rozłóż ją, delikatnie przygładź maskę na całej twarzy, z wyjątkiem oczu i ust. 3. Zdejmij maskę po 15-20 minutach  4. Pozostaw pozostałą substancję do wchłonięcia, szczególnie gdy masz suchą, zmęczoną lub starzejącą się skórę. 

PRZYDATNA WSKAZÓWKA Po treningu należy natychmiast zastosować maskę na zaczerwienioną skórę i wrażliwą skórę. Składniki aktywne obniżają temperaturę skóry, co pomoże zachować zdrową i elastyczną skórę.

* Uważaj, aby produkt nie dostał się do oczu, spróbuj schłodzić maskę przed użyciem - możesz zwiększyć efekt uspakajający.

avatar
Joanna M.
W sam raz po wysiłku:

Trochę podeszłam do tego z rezerwą, ale po spróbowaniu tej maseczki jako regeneracji mojej twarzy po treningu stwierdzam, że NIE MA NIC LEPSZEGO! Jestem zachwycona i oszołomiona, że moja wysuszona potem twarz tak szybko się regeneruje :) Polecam

Write your review

Napisz swoją opienię