Maseczka bogata w mleko i olej z osła

16.00

DONKEY REAL MILK OIL MASK, 25ml

OPIS:

Skuteczna, elastyczna esencja złożona ze skondensowanego mleka i oleju z osła nawilża i balansuje skórę. Przyczynia się do jak najlepszej kondycji skóry. Mleko z osła redukuje widoczne oznaki stresu na skórze. Zawarty w maseczce olej z osła głęboko odżywia i daje młodzieńczy blask. Ekstrakty z wąkotry azjatyckiej i oczaru wirginijskiego działają kojąco.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

mleko z osła, olej z osła, ekstrakt z wąkotry azjatyckiej, ekstrakt z oczaru wirginijskiego

NIE ZAWIERA:

parabenów, phenoxyethanoli, pigmentów, benzophenli, olei mineralnych

EFEKTY:

  • nawilża i odżywia na długi czas
  • wyrównuje koloryt skóry
  • wygładza i zapobiega zmarszczkom
  • łagodzi podrażnioną skórę

SPOSÓB UŻYCIA:

Po oczyszczeniu twarzy, wyjmij maseczkę. Przyłóż maskę do twarzy dostosowując otwory na oczy, nos i usta. Delikatnie naciskaj palcami rozpoczynając od oczu, tak, aby maska całkowicie przylegała do twarzy. Zdejmij po 20~30 minutach. Po zdjęciu maski nadmiar serum wklep opuszkami palców do całkowitego wchłonięcia. Esencji w torebce jest bardzo dużo, możesz użyć jej na ramiona, szyję i inne części ciała. Można przełożyć pozostałą esencję do pojemniczka i używać przez kolejne dni

RODZAJE I CECHY SKÓRY:

Wszystkie rodzaje skóry w tym również skóra problematyczna-trądzikowa, delikatna, odwodniona, naczynkowa. Idelny dla skóry dojrzałej i starzejącej się, niedotlenionej, podatnej na stres, wahania hormonalne w okresie menopauzy.

Dostawa: 3 dni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie wowcosme