TUSZ DO BRWI Z MARKEREM

0,00 zł
Brutto
Wariant
Dostępny produkt z innymi opcjami


Brow Plume Perfection PERFECT PLUME & BROWSCARA 3,7/4,5g - 1,3 oz./1,6 oz.

OPIS

Brow Plume Perfection to dwa produkty w jednym – oferują wiele korzyści dla każdego typu brwi. Nadają idealny kształt brwiom oraz pielęgnują dzięki kompleksowi Black Food bazowanym na 17 produktach spożywczych, takich jak czarna soja, jagody acai i wiele innych, które posiadają wiele właściwości wzmacniających i nawilżających brwi.

2.jpg

SKŁADNIKI AKTYWNE Perfect Plume

Bez%20nazwy.jpg

Black Food Complex -17 to kombinacja 17 zdrowych produktów, które od zawsze są cenione za ich korzyści dla włosów. Czarna soja, czarny żeń-szeń, jeżyna, jagoda acai i wiele innych intensywnie odżywia skórę i chroni brwi, zwiększając ich grubość.

DHA to samotonujący się składnik, który działa na powierzchni skóry, aby pomóc Ci uzyskać piękną cerę, która wygląda naturalnie przy ekspozycji na słońce. Rzadkie obszary brwi zostają wypełnione przez dłuższy czas, imitując permanentny tatuaż.

SKŁADNIKI AKTYWNE BrowScara

Bez%20nazwy_3.jpg

Cera Complex to wyjątkowa kombinacja dwóch składników, miodu i Ceramidu, co pozwala na gładkie nakładanie tuszu na brwi i nadanie im naturalnego koloru, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Zapewnia również długotrwały efekt, który imituje makijaż permanentny.

JAK UŻYWAĆ:

1. Zastosuj Perfect Plume na noc. Po zmyciu makijażu i osuszeniu skóry dzięki lekkim pociągnięciom, wypełnij obszary niewielkie, aż osiągniesz idealną linię.


2. Następnego dnia usuń nadmiar pigmentu czystą wodą, aby uzyskać równomierny efekt. Brwi są odżywione składnikami, które znajdują się w Black Food Comlex-17, zapewniając wyjątkowo długotrwały efekt.


3. Na koniec zastosuj Browscarę. Delikatnie przeczesz brwi szczoteczką, co pozwoli Ci równomiernie zabarwić włoski i pielęgnować je przy pomocy kompleksowej formuły Cera-Complex.

3.jpg

ZALECENIA

2018-01-24_071508.jpg

DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY

Napisz swoją opienię