INFORMACJE OGÓLNE

Usługa Newsletter świadczona za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim osobom, które wyraziły na to zgodę, automatyczne otrzymywanie od ADM Cosme Sp. z o.o. wiadomości typu Newsletter zawierających informacje o:

  1. Aktualnych promocjach, wyprzedażach, kolekcjach i innych okazjach,
  2. Aktualnych wydarzeniach, nowościach i konkursach,
  3. Akcjach promocyjnych tylko dla subskrybentów,
  4. Innych wydarzeniach związanych z działalnością sklepu.

Korzystanie z usługi Newsletter jest bezterminowe i dobrowolne.

Każda osoba, która wyraziła zgodę na otrzymywanie Newslettera może w dowolnym momencie zrezygnować z usługi.

Administratorem danych osobowych w postaci podanego adresu e-mail jest ADM Cosme Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich 55-040, ul Lipowa 5. Dane osobowe przetwarzane będą przez ADM Cosme Sp. z o.o. wyłącznie w celu realizacji usługi Newsletter. Bez odrębnej zgody powyższe dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Subskrybentowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwa realizacja celu o którym mowa powyżej.

ZAPISY NA NEWSLETTER :

Usługa świadczona jest wyłącznie zapisanym osobom.

Przed zapisem na Newsletter należy:

  1. zapoznać się z "Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter".
  2. wpisać swój adres e-mail. Ujawnianie adresów e-mail osób, które nie należą do osób dokonujących rejestracji jest zabronione,
  3. wyrazić zgodę na otrzymywanie na swoją skrzynkę mailową wiadomości typu Newsletter i potwierdzić fakt zapoznania się z "Informacją dla subskrybentów usługi Newsletter",
  4. na podany adres e-mail zostanie wówczas wysłana wiadomość zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy usługi Newsletter,
  5. kliknąć na otrzymany w procesie rejestracji link aktywacyjny weryfikujący żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy subskrybentów usługi "Newsletter".

REZYGNACJA Z USŁUGI NEWSLETTER:

W treści każdej wiadomości e-mail stanowiącej Newsletter zamieszczana jest informacja o możliwości rezygnacji z otrzymywania wiadomości typu Newsletter.

W celu usunięcia adresu e-mail z listy subskrybentów należy kliknąć w zamieszczony w wiadomości e-mail odnośnik, a następnie potwierdzić chęć rezygnacji z subskrypcji Newslettera.