INFORMACJE OGÓLNE

Usługa Newsletter świadczona za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim osobom, które wyraziły na to zgodę, automatyczne otrzymywanie od ADM Cosme Sp. z o.o. wiadomości typu Newsletter zawierających informacje o:

  1. Aktualnych promocjach, wyprzedażach, kolekcjach i innych okazjach,
  2. Aktualnych wydarzeniach, nowościach i konkursach,
  3. Akcjach promocyjnych tylko dla subskrybentów,
  4. Innych wydarzeniach związanych z działalnością sklepu.

Korzystanie z usługi Newsletter jest bezterminowe i dobrowolne.

Każda osoba, która wyraziła zgodę na otrzymywanie Newslettera może w dowolnym momencie zrezygnować z usługi.

Administratorem danych osobowych w postaci podanego adresu e-mail jest ADM Cosme Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich 55-040, ul Lipowa 5.

Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.

Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.

Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania..

ZAPISY NA NEWSLETTER :

Usługa świadczona jest wyłącznie zapisanym osobom.

Przed zapisem na Newsletter należy:

  1. zapoznać się z "Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter".
  2. wpisać swój adres e-mail. Ujawnianie adresów e-mail osób, które nie należą do osób dokonujących rejestracji jest zabronione,
  3. wyrazić zgodę na otrzymywanie na swoją skrzynkę mailową wiadomości typu Newsletter i potwierdzić fakt zapoznania się z "Informacją dla subskrybentów usługi Newsletter",
  4. na podany adres e-mail zostanie wówczas wysłana wiadomość zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy usługi Newsletter,
  5. kliknąć na otrzymany w procesie rejestracji link aktywacyjny weryfikujący żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy subskrybentów usługi "Newsletter".

REZYGNACJA Z USŁUGI NEWSLETTER:

W treści każdej wiadomości e-mail stanowiącej Newsletter zamieszczana jest informacja o możliwości rezygnacji z otrzymywania wiadomości typu Newsletter.

W celu usunięcia adresu e-mail z listy subskrybentów należy kliknąć w zamieszczony w wiadomości e-mail odnośnik, a następnie potwierdzić chęć rezygnacji z subskrypcji Newslettera.