Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w naszym sklepie jest Blue Media S.A.

banner_blue_media_sa.jpg?56

1. Sklep akceptuje następujące formy płatności:

Akceptujemy następujące karty płatnicze:

* Visa

* Visa Electron

* MasterCard

* MasterCard ElectronicMaestro

Sposoby płatności online:

* Przelewy24

* płatność kartą płatniczą VISA, VISA Electron, Master Card oraz Maestro, przy czym karta płatnicza zostaje obciążona w momencie złożenia zamówienia,

* Płatność za pobraniem przy odbiorze towaru.

2. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia to: 3 dni

3. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane Sprzedającemu. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków.

4. Płatności mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się instrumentem, w oparciu o który następuje realizacja płatności.

5. Rozliczenie płatności za Towary zamówione w Sklepie odbywa się za pośrednictwem serwisu DotPay , Przelew24, Płatność Shoplo

6. W przypadku wyboru przez Klienta innej formy płatności niż płatność „za pobraniem”, Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w ramach umowy sprzedaży, w przypadku gdy:

  • dane teleadresowe Klienta są błędne lub na tyle nieprecyzyjne, że uniemożliwiają dostawę Towaru,
  • transakcja nie została autoryzowana w systemie płatności elektronicznych DotPay , Przelew24 , Płatność Shoplo lub płatności kartą kredytową/debetową,
  • płatność za zamówienie nie została uiszczona w czasie 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.

7. Sprzedający  zastrzega sobie możliwość wyłączenia formy płatności „za pobraniem” wobec Klienta, który nie odebrał dwóch kolejno wysłanych zamówień.

Formy zwrotu środków

1. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.