Szanowni Państwo,
serdecznie witamy w świecie koreańskiej kosmetologii łączącej bogactwo dostępne w naturze, wielowiekowe doświadczenie z najnowocześniejszą technologią. Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu Korea stała się światowym liderem na rynku kosmetyków.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem i importerem wyselekcjonowanych marek koreańskich kosmetyków. Mamy umowy na wyłączność dystrybucji na terenie całej Europy z 13 producentami z Korei Południowej. Firmy kosmetyczne, z którymi współpracujemy posiadają międzynarodowe certyfikaty, którymi muszą się wykazać przy ubieganiu o Unijny Raport Bezpieczeństwa.

Produkty wybieramy bardzo skrupulatnie, zwracając szczególną uwagę na jakość i wyjątkowość składów. W większości to niepowtarzalne formuły na skalę światową, przewyższające standardy przyjęte w europejskich laboratoriach.

Wyselekcjonowane przez nas produkty zawierają między innymi: śluz ślimaka, ekstrakt ze ślimaka morskiego, ośle mleko, ekstrakt z koników morskich, kolagen z płetwy rekina, olej z aligatora, algi morskie, azjatyckie grzyby, minerały ze skał wulkanicznych i wyciągi z azjatyckich roślin.

Wszystkie nasze produkty posiadają Unijne Raporty Bezpieczeństwa, a każdy z nich przechodzi szczegółową selekcję za nim trafi w Wasze ręce.